vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Pre mužov Ten muž, ktorý pochopí ženy, ten vie hádam aj drevo zvárať.
Nezaraditeľné haluze Nevadí mi chodiť do práce. Ale serie ma čakať zasratých osem hodín, pokým môžem ísť konečne domov.
Alkoholické Keď bábätko vypije svoju fľašku a spokojne zaspí, tak je to podľa vás milé. Keď to urobím ja, tak som alkoholik.
Výroky Úspech je zlý učiteľ. Zvádza chytrých ľudí myslieť si, že nemôžu prehrať. (Bill Gates)
Eroticko hanbaté Pokiaľ sa milujete s cudzinkou, tak dajte do toho všetko. Reprezentujete totiž celý národ, tak sa snažte!
Pre ženy Ľudia sa po Vianociach sťažujú, že pribrali. Ja nie ... ja som bola tučná už pred nimi.
Kameňáky Pro tip: "Máš nákazlivý úsmev" znie lepšie, ako "To na papuli máš herpes?"
Alkoholické Rozhovor na salaši: Bača, a už ste niekedy pili zlú pálenku? Ba, veru hej. A aká bola? Dobrá.
Pre ženy Dve ženy sa urážajú. Prvá povie „Ty máš také krivé nohy, že by pomedzi ne prešla aj sviňa!“ „Tak prejdi! - odvetí na to  druhá.
Kameňáky Menej je niekedy viac (neplatí pre penis, prsia, výplatu, sex, čas, ľudskosť, voľnosť, šťastie, mozog, humor a čokoládu)
Výroky Ľudia zlyhávajú nie preto, že chyba je v nich, ale preto, že zlyhávanie je súčasťou cesty, ktorá vedie k úspechu. (Paul McKenna)
Kameňáky Vykračuje si chlapec cez tmavý les, keď tu zrazu stretne Ježibabu. Hrbatá, chlpatá, smradľavá, z bradavice jej tečie hnis, na ramene jej sedí kocúr. Ježibaba sa usmeje a vraví: – Chlapče, aký si ty mladučký, krásnučký, voňavučký. Keď uhádneš čo za zviera mam na pleci, tak sa som mnou budeš celu noc vášnivo milovať … Chlapec zdesený pozrie na kocúra a vykokce: – O-o-o-o-orol … No nie je to tak úplne presne, ale uznávam ti to …
Kameňáky Stretnú sa dvaja kamaráti: Ako sa máš? Dlho som ťa nevidel. – Výborne, človeče, kúpil som si slona.- Slona? Čo s ním? – To je ti báječná vec. O kŕmenie sa nemusím starať, spása mi trávnik, takže ho mám taký ako golfové ihrisko, umyje mi auto, deti si ním hrajú. No fakt skvelé.  To znie dobre. Na koľko príde taký slon? – Tak väčšinou okolo tridsať tisíc, ale že si to ty, predám ti ho za dvadsať. – Fajn, dohodnuté Stretnú sa po pár týždňoch: Teda ty si mi dal! Trávnik na sračku, stromy polámané, všade samé hovna, sadol si mi auto, deti sa ho boja a manželka sa chce rozvádzať! Nepekne hovoríš o sloníkovi, takto ho nepredáš …
Školsko vzdelávacie Skupinka profesorov je pozvaná na let lietadlom.  Potom ako sa usadili bolo im povedané, že lietadlo je skonštruované ich študentmi. Všetci až na jedného vstali a v panike vystúpili Profesora, ktorý ostal sa spýtali: „Prečo ste ostali sedieť?“ „Verím svojim študentom. Keďže ich poznám, môžem vás uistiť, že tento šrot ani nenaštartuje.“
Pre ženy Ži každý deň tak, ako by si práve zistila, že nie sú tehotná.
Alkoholické Kocovina je ako kobra. Aby si prežil, nesmieš robiť zbytočné pohyby.
Pre ženy Mám dilemu. Som po 40-tke a ešte nie som vydatá. Tak rozmýšľam, či ma pán Boh trestá alebo ochraňuje.
Nezaraditeľné haluze Tati, čo sú to peniaze? Peniaze, to je luxusné auto, exotické drinky a krásne ženy synu. A keď peniaze nie sú? To je električka, čaj a tvoja mama.
Pre mužov Pán farár, moja žena sa bola včera u vás vyspovedať. Povedzte, podvádza ma? To je spovedné tajomstvo ... a choď už radšej v pokoji domov jeleň môj.
Eroticko hanbaté Inzerát: Mladý elektrikár pomôže peknej žene zbaviť sa napätia.