vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Kameňáky To nie je celulitída! To sa mi len moje telo snaží povedať „si sexi“ v Braillovom písme.
Pre mužov Neznášam, keď mi žena ráno povie „Vstávaj, už je dávno ráno, slnko svieti“ A čo ja s tým mám? Čo mám robiť? Fotosyntézu?
Eroticko hanbaté Oci, ako sa volá to dievča, čo chce byť stále v centre pozornosti? Hm ... myslím, že bukkake.
Výroky Filozofia môjho života znie: Nezaujíma ma, čo si o mne myslia a hovoria druhí. Som kto som, a robím čo robím. Nečakám od nikoho nič, ale akceptujem všetko. A to robí môj život omnoho jednoduchším. (Anthony Hopkins)
Nezaraditeľné haluze Občas musíš zavrieť oči, napočítať do desať, poriadne sa nadýchnuť, pripomenúť si, že by si vo väzenskom oblečení nevyzeral dobre, usmiať sa na toho blbca a ísť ďalej.
Pre ženy Ženy nie sú náročné. 90 percent ich problémov vyrieši dobrý penis alebo jedlo.
Nezaraditeľné haluze Tiež máte 90 percent kontaktov v mobile úplne zbytočne?
Výroky Deti trávia roky v zastaralom vzdelávacom systému, študujú predmety, ktoré nikdy nebudú potrebovať a pripravujú sa na svet, ktorý už dávno neexistuje. (Robert Kiyosaki)
Pre mužov Dnes som v práci dostal nové telefónne číslo. Tak som z neho zo srandy napísal manželke „Ahoj cica, si už sama? Mohol by som prísť?“ Odpoveď bola: „Jasné, starý je v robote. Máš nové číslo?“.
Pre ženy Povzdych matky: Ak bude moja dcéra po mne, tak sa k nej budem správať ako k princeznej.... V pätnástich rokoch ju zamknem do hradnej veže.
Eroticko hanbaté Sex – vec, ktorá vyrieši najviac problémov za najrýchlejší čas.
Nezaraditeľné haluze Dospelosť je ako film od Tarantina. Na začiatku je to cool, a potom sa už len nadáva a nakoniec všetci zomrú.
Pre mužov Pokiaľ sa počas hádky začne žena smiať, tak vstúpila do takzvaného psycho módu a chystá sa ťa práve zavraždiť.
Pre ženy Dievčatá, prestaňte hľadať toho pravého. Jednoducho nájdite toho ľavého, a potom z toho idiota urobte toho pravého.
Výroky Ľudské telo má sedem miliárd nervov ... ale ty mi lezieš na všetky.
Eroticko hanbaté Existujú dva typy nezadaných ľudí: 1. Tí, ktorí sa zúfalo snažia nájsť niekoho, s kým by mohli byť vo vzťahu 2. Tí, ktorí sa zúfalo snažia zostať single. Ja som oboje.
Pre mužov Najväčší úder pre moje ego bol moment, keď som zistil, že ma má v telefóne uloženého ako „káva zadarmo“.
Alkoholické Ver mi, vieš tancovať. Tvoja vodka.
Eroticko hanbaté Milostné heslo na rok 2017: Ľúb ma, úd mám.
Školsko vzdelávacie Odkaz v škole: Drahí učitelia, rozprávam stále dokola bez ohľadu na to, kde sedím. Tým, že ma presadíte, nič nevyriešite.