vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Výroky Nikdy nezabudni, kto ťa ignoroval, keď si ho najviac potreboval. A kto ti pomohol aj bez toho, aby si ho o to požiadal.
Pre mužov Som už vo veku, keď ma nejaký pondelok nemôže nasrať. Pretože mňa serie celý týždeň.
Pre ženy Muža svojho života spoznáš podľa toho, že ťa neopustí, aj keď zistí, aká si psycho.
Eroticko hanbaté Žena leží s milencom v posteli a zrazu počujú kroky v predsieni. „Starý ide!“ Milenec si unavene utrie pot z čela a hovorí „No konečne...“
Kameňáky Pred prvou kávou nenávidím všetkých. Po nej síce tiež, ale už sa cítim lepšie.
Pre ženy Nechápem tieto sviatky, tri kilá som zožrala, štyri vysrala a šesť pribrala.
Nezaraditeľné haluze On: Čo robíš? Ona: Len tak ležím. On: Vrrrr ... a čo máš na sebe? Ona: Tanier s koláčmi.
Pre mužov V piatok ráno budí otec syna: "Vstávaj, dnes ťa čaká najkrajší deň tvojho života. Tak nech si ho poriadne užiješ." Syn: "Ale otec, veď svadbu mám až zajtra." Otec: "Veď ja viem syn môj. Ja viem...“
Nezaraditeľné haluze Normálne sa bojím doma niečo zjesť. Všetko je z minulého roka (bežný Slovák 2. januára)
Výroky Rob pravidelne malé krôčiky tým správnym smerom a jedného dňa sa pozrieš späť a budeš ohromený, ako ďaleko si to dotiahol.
Nezaraditeľné haluze Želanie do roku 2021: - nech je Corona opäť len pivo - nech masky nosíme už len na karneval - nech sa testy robia už iba na papier v škole - nech byť pozitívny znamená už byť usmiaty a šťastný
Nezaraditeľné haluze Som už vo veku, kedy viem, že mám viac spať, veľa sa smiať, mať niekoho, kto ma má rád a že na zlých ľudí mám srať. A to najdôležitejšie – z každej kraviny sa radovať.
Výroky Mysli ako milionár, a pracuj, ako by si bol na dne.
Pre mužov Letné zamyslenie ženáča: Ešte jedenkrát sex, dvakrát fitko a sú tu Vianoce.
Politické Odborový zväz pražských vreckárov žiada od českej vlády 20,7 milióna Kč ... ako kompenzáciu za ušlý zisk spôsobený obmedzením pohybu občanov a turistov.
Nezaraditeľné haluze Prešla som si domácu lekárničku. Podľa nej to vyzerá, že naša rodina má v živote len dva ciele – ukľudniť a neposrať sa!
Eroticko hanbaté Skutočná žena je osobná pornohviezda svojho muža.
Nezaraditeľné haluze Najsmutnejším zvieraťom na svete je muž: Má prsia bez mlieka, vtáka bez krídel a miešok bez peňazí.
Výroky Ak máš osobu, pred ktorou môžeš byť sám sebou bez akýchkoľvek zábran, si šťastný človek.
Lekári a sestričky Pacient u lekára: Chcel by som sa objednať na rehabilitáciu. Voľný termín máme o rok. Ale, to neviem, či sa dožijem. Tak vás zatiaľ zapíšem ceruzkou, a keď nie, tak vás vygumujem.