vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Nezaraditeľné haluze Neskoro večer stoji generálny riaditeľ pri skartovačke, okolo neho ide mladý zamestnanec. Riaditeľ hovorí: Prosím vás, držím v ruke veľmi citlivý a dôležitý dokument a moja sekretárka už išla domov. Môžete mi pomôcť s týmto zariadením? Samozrejme, - odpovie mladý, zapne skartovačku, vloží papier a stlačí Štart. Veľmi pekne ďakujem. Budem potrebovať 3 kópie!
Pre mužov Príde chlap domov, vyzlečie sa do pol pása, obráti sa k svokre chrbtom a vraví: Pľuj! Doktor hovorí, že pri zápaloch chrbtice najlepšie pomáha hadí jed.
Čierno morbídne Zvoní telefón. Mladý muž zodvihne slúchadlo a na druhom konci sa ozve: Ahoj. Tu je Zuzka. Stretli sme sa pred štvrť rokom na jednom žúre. Zuzka? Pred štvrť rokom? Len si spomeň! Potom si ma viezol domov. Cestou sme zastavili a sklopil si sedadlá. Hovoril si mi, že som fajn baba a ... Jasné, Zuzka! To som rád, že si zavolala. Ako sa máš? Strašne. Som v tom a za desať minút si ľahnem pod vlak. Ty si vážne fajn baba!
Eroticko hanbaté Príde mlada dievčina ku gynekológovi a sťažuje sa, pán doktor mne na ohanbí nerastu žiadne chĺpky. Doktor sa prudko zamysli a pýta sa, koľko mate rokov 26. No to by už naozaj rast mali. A ako často mávate pohlavný styk? Nóoo, tak 56 až 58 krát týždenne. Na to jej odpovie: Milá slečna, ani na diaľnici tráva nerastie...
Eroticko hanbaté Žena kupuje papagája. „Máme tu práve jedného, ale ten je hrozne sprostý. Tri rokybol totiž v bordeli,“ hovorí jej predavač. Žena povie, že to snáď nebude také hrozné,a papagája si kúpi. Keď prídu domov, papagáj sa ozve: „Á, nový bordel, ten nepoznám!“ Žena mu hovorí: „To nie je žiadny bordel, ale tvoj nový domov.“ O druhej popoludní sa vrátia dve dcéry zo školy. „Á, nové zamestnankyne, tie nepoznám.“ Žena sa hnevá: „To nie sú žiadne zamestnankyne, ale naše dcéry.“ O šiestej večer príde manžel z práce a papagáj hovorí: „Konečne niekto známy!Nazdar, Peter!“
Ítečkári Vedecký výskum: Istý juhoamerický výskumník z Argentíny po dlhom štúdiu zistil, žeľudia s nedostatkom sexu čítajú e-mail s rukou na myši. ... P.S.: Len ju tam nechaj.Už je aj tak neskoro !!!
Blondínečky vypatlané Blondínka hrá súťaž Milionára a na poslednú otázku si vyberie posledného žolíkaa volá priateľke, tiež blondínke. Ahoj Marka, tu Katka, hrám Milionára a posledná - milionová - otázka je: "Ktorý z týchto vtákov si nestavia hniezdo? Orol, lastovička,kukučka alebo bažant?" Marka nabetón tvrdí, že kukučka a Katka vyhrá milión. Kedto zapíjajú večer v krčme, pýta sa Katka Marky, ako si mohla byť taká istá, a tá ju poučí:Predsa každý vie, že kukučky bývajú v hodinách.