vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Eroticko hanbaté Iba Francúzi mohli pre svoj najpredávanejší automobil urobiť logo podobné na ženský pohlavný orgán
Eroticko hanbaté Dve spermie sa predbiehajú v úde. Jedna predbiehajúc druhú kričí: - Dieťatko bude rýchle! Druhá jej podrazí nohy a kričí: Dieťatko bude silné! Tu zozadu kričí tretia spermia: Bacha chlapci, veď sme v prezervatíve!! Ój, oj... zase s nami vydr**li! - kričia tie prvé dve a obrátia sa idú naspäť. Tretia sa však nevracia. Iba zakričí: Dieťatko bude inteligentné!
Eroticko hanbaté Rozprávajú sa dvaja dedovia: Aké je to milovať sa po osemdesiatke? Ako keby si chcel hrať biliard a namiesto tága by si mal lano.
Eroticko hanbaté Neplač, impotencia je síce nevyliečiteľná choroba, ale v mnohých prípadoch sa dá z nej úspešne vylízať.
Eroticko hanbaté mdž mdž ... som z teba - na dr ž
Kameňáky Kľaknem si k nej. Strkám do nej prst. Je vlhká. Beriem ho do ruky, vrazím ho do nej. Znova a znova. Všade je semeno! Lapám po dychu. Prvý riadok mrkvy mám zasiaty.
Eroticko hanbaté Najstaršia česká dochovaná hanbatá pesnička: Jsem ráda, jsem ráda prsa mi rostou, mandelinka chlupatí budu nevěstou.
Eroticko hanbaté Letí lietadlo a v batožinovom priestore v klietke vezú divého medveďa. Medveď však dostane počas dlhého letu strašný hlad, a tak od hladu rozbije klietku a utečie. Pribehne do pilotnej kabíny a tam vidí chlapa. Príde k nemu a zareve: Teba zožeriem. Lenže chlap mu vraví: Mňa nemôžeš zožrať. Ja som pilot a keď ma zješ tak nebude mať kto riadiť lietadlo. Spadneme a aj ty sa zabiješ. Medveď sa zamyslí a vie, že pilota nemôže zožrať. Ale nevadí, v kabíne vidí druhého chlapa a vraví: Teba zožeriem. Lenže chlap mu vraví: Mňa nemôžeš zožrať, ja som navigátor a ako jediný viem, kam máme letieť. Zožerieš ma, minie sa nám palivo, spadneme a aj ty sa zabiješ. Medveď sa strašne naštve a vybehne do uličky kde zbadá letušku. Teba ja zožeriem, zareve. Pokojne ma zožer - vraví letuška - ale potom tí dvaja pretiahnu miesto mňa teba.
Eroticko hanbaté Mladí si kúpia nové video. Púšťajú si večer filmy, keď príde do izby svokra: Čo to máte? Vysvetlili jej a ukázali, ako to funguje a za chvíľu išli spať. Svokra však narazila aj na porno a pozerá ho až do rána. Mladí vstanú a video ešte stále hrá: Mami, čo tu ešte robíte? Premýšľam deti moje, ako som premárnila celý svoj život!
Eroticko hanbaté Čo je to absolútna erekcia? Keď mužovi na žaludi vystúpia mozgové závity.
Eroticko hanbaté Traja kamaráti sa dohovárajú, ako dostať známu filmovú herečku do postele. Prvý, že by na ňu počkal autom a odviezol ju domov. Do takého auta ti ani nevlezie - vraví druhý. Ja by som na ňu počkal s helikoptérou, zaleteli by sme niekam na samotu a tam by som jej to spravil. Do helikoptéry ju manažér ani nepustí - kontruje tretí. To ja by som ju peši odprevadil domov, potom by som sa sám pozval na kávu a priamo by som je povedal, že sa s ňou chcem milovať. Ona by mi povedala, aby som je pobozkal prdel ... no a pri tej príležitosti by som jej to spravil.
Blondínečky vypatlané Vraví lekár blondínke: Teraz prosím otvorte ústočká ... ááá... ááá... Nie! Nekľakajte si!!
Eroticko hanbaté Čo je najväčšia drzosť? Keď vlastníš obrovskú plantáž s tabakom a tvoja žena fajčí susedovi.
Eroticko hanbaté Súdny proces o znásilnení. Sudca sa pýta poškodenej: Slečna, prečo ste nekričali, keď vás obvinený znásilňoval? On ma vydieral, vážený súd - odpovedá poškodená. A to ako? Vravel, že ak budem kričať, tak ho vytiahne.
Eroticko hanbaté Prišla som domov a našla som v kúpeľni svojho muža, ako si robí dobre. Fíííha, no a čo si urobila? Rýchlo som mu ho vzala do úst, lebo zuby si umyjem rýchlejšie ako kachličky.
Chuck Norrisovinky Chuck Norris došiel až na koniec kruhového objazdu.
Alkoholické Deň má 24 hodín, do prepravky piva sa zmestí 24 fliaš ... to nemôže byť náhoda.
Kameňáky Aká je najotravnejšia návšteva? Jehovisti s Herbalife-om.
Menšinové Ako sa začína cigánska kuchárska kniha??? Ukradneme tri vajcia...
Školsko vzdelávacie Na hodine biológie sa pani učiteľka pýta detí: Tak deti, aké ľudské orgány poznáte a na čo ich človek potrebuje? Ruky - odpovie Anička. Človek ich potrebuje pri práci - Výborne, Anička! Nohy - odpovie Marienka. Človek ich potrebuje pri chôdzi. Výborne Marienka.  Koža - odpovie Dežko. Dobre, Dežko. A na čo ju človek potrebuje? Nó... - dumá Dežko - keby nebola koža, v čom by chlapi vajcia nosili?