vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Čierno morbídne Ťuk ťuk... Kto je tam? Tvoja smrť! Bež do riti! Dobre, píšem si... rakovina konečníka.
Eroticko hanbaté Malá Anička vraví mame: Otec vošiel do izby našej slúžky a vyzliekol ju a všade ju hladkal a pusinkoval. Mama jej na to vraví: nechaj si to pre seba a keď bude príležitosť, tak ťa vyzvem a povieš nám to a otca zahanbíme. Na najbližšej rodinnej oslave v najlepšom mama vyzve dcérku, aby tú záležitosť rozpovedala: Otec vošiel do izby našej slúžky a tam ju aj seba vyzliekol, všade ju pusinkoval a snažil sa jej zasunúť to..., to také..., no to - mami ako sa volá to, čo ty vždy ujovi susedovi cmúľaš, keď on príde k nám?
Pre mužov Prečo muži nemajú celulitídu? Lebo je to hnusné!
Eroticko hanbaté Sedí kňaz v spovednici a počúva: „Otče, mám 80 rokov a už som 50 rokov ženatý. Celý život som jej bol verný – až do včera, keď som sa vyspal s 20-ročnými dvojčatami!“ „A kedy ste boli naposledy na spovedi, dedko?“ „Ja? Nikdy. Ja som žid!“ „Tak prečo mi to rozprávate?“ „Viete, ja sa s tým dnes každému chválim.“
Eroticko hanbaté Manžel leží vedľa manželky v posteli a potichu hovorí: Nechcela by si sa pomilovať, miláčik? A manželka na to: Nieee, dnes som strašne unavenááá. Manžel: Pokojne spi ďalej, drahá, ja telefonujem.
Alkoholické Dvaja Fíni sa rozprávajú: „Aké si mal leto?“ „Človeče, ani ti neviem, obidva dni som bol opitý!“
Lekári a sestričky Sestrička sa pred operáciou pýta lekára: „Dáme si rukavice?“ „Načo? Veď je teplo.“
Zvieratkoidné Okolo veľrybej samičky sa obšmieta veľrybí samec a šomre: „Celá kopa ekológov a zoológov, rôzne nadácie a ochrancovia zvierat vyvíjajú enormné úsilie na záchranu nášho druhu, ale teba, samozrejme, bolí hlava.“
Školsko vzdelávacie Štyria vysokoškoláci majú víkend pred skúškou, ale namiesto učenia idú na chatu piť. V pondelok nič nevedia, tak zavolajú profesorovi, že dostali defekt a nemôžu prísť na skúšky. Profesor im skúšky ochotne preloží na štvrtok. Dovtedy sa perfektne naučia a prídu. Profesor pošle každého do inej triedy a dá im dve otázky: prvá za 10 bodov je ľahká – týka sa učiva. Druhá za 90 bodov znie: Ktoré koleso malo defekt?
Eroticko hanbaté Sedí Čukča pred iglú a hlboko zadumaný medituje: - Polarnyj den načinajet sa... belyj muž na vertolete priletit... menja vodkoj napojit... ženu moju trachat budet... Ešte raz si hlboko vzdychne a dodá: - Nu... što zdelaješ... Expedícija
Eroticko hanbaté Krátky návod na sex: Zasunúť. Vytiahnuť. V prípade nevyhnutnosti zopakovať.
Eroticko hanbaté Iba Francúzi mohli pre svoj najpredávanejší automobil urobiť logo podobné na ženský pohlavný orgán
Eroticko hanbaté Dve spermie sa predbiehajú v úde. Jedna predbiehajúc druhú kričí: - Dieťatko bude rýchle! Druhá jej podrazí nohy a kričí: Dieťatko bude silné! Tu zozadu kričí tretia spermia: Bacha chlapci, veď sme v prezervatíve!! Ój, oj... zase s nami vydr**li! - kričia tie prvé dve a obrátia sa idú naspäť. Tretia sa však nevracia. Iba zakričí: Dieťatko bude inteligentné!
Eroticko hanbaté Rozprávajú sa dvaja dedovia: Aké je to milovať sa po osemdesiatke? Ako keby si chcel hrať biliard a namiesto tága by si mal lano.
Eroticko hanbaté Neplač, impotencia je síce nevyliečiteľná choroba, ale v mnohých prípadoch sa dá z nej úspešne vylízať.
Eroticko hanbaté mdž mdž ... som z teba - na dr ž
Kameňáky Kľaknem si k nej. Strkám do nej prst. Je vlhká. Beriem ho do ruky, vrazím ho do nej. Znova a znova. Všade je semeno! Lapám po dychu. Prvý riadok mrkvy mám zasiaty.
Eroticko hanbaté Najstaršia česká dochovaná hanbatá pesnička: Jsem ráda, jsem ráda prsa mi rostou, mandelinka chlupatí budu nevěstou.
Eroticko hanbaté Letí lietadlo a v batožinovom priestore v klietke vezú divého medveďa. Medveď však dostane počas dlhého letu strašný hlad, a tak od hladu rozbije klietku a utečie. Pribehne do pilotnej kabíny a tam vidí chlapa. Príde k nemu a zareve: Teba zožeriem. Lenže chlap mu vraví: Mňa nemôžeš zožrať. Ja som pilot a keď ma zješ tak nebude mať kto riadiť lietadlo. Spadneme a aj ty sa zabiješ. Medveď sa zamyslí a vie, že pilota nemôže zožrať. Ale nevadí, v kabíne vidí druhého chlapa a vraví: Teba zožeriem. Lenže chlap mu vraví: Mňa nemôžeš zožrať, ja som navigátor a ako jediný viem, kam máme letieť. Zožerieš ma, minie sa nám palivo, spadneme a aj ty sa zabiješ. Medveď sa strašne naštve a vybehne do uličky kde zbadá letušku. Teba ja zožeriem, zareve. Pokojne ma zožer - vraví letuška - ale potom tí dvaja pretiahnu miesto mňa teba.
Eroticko hanbaté Mladí si kúpia nové video. Púšťajú si večer filmy, keď príde do izby svokra: Čo to máte? Vysvetlili jej a ukázali, ako to funguje a za chvíľu išli spať. Svokra však narazila aj na porno a pozerá ho až do rána. Mladí vstanú a video ešte stále hrá: Mami, čo tu ešte robíte? Premýšľam deti moje, ako som premárnila celý svoj život!