vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Chuck Norrisovinky Kto sa smeje naposledy, tomu povedal vtip Chuck Norris.
Kameňáky Ako sa máš? Zle. Prečo? Pijem staré víno, žeriem plesnivé syry a chodím na aute bez strechy.
Nezaraditeľné haluze Na Račianskom mýte sa zrazí päť áut. Jedno má značku MA, ďalšie NR, DS, GA a TT. A každý z tých šoférov si povie: V tej Bratislave jazdia samí debili.
Chuck Norrisovinky Chuck Norris vie zabiť človeka kopom z otočky. Cez telefón.
Blondínečky vypatlané Osemdesiat percent mozgu človeka tvorí kvapalina. Pri blondínkach brzdová.
Lekári a sestričky Psychiatri tvrdia, že každá štvrtá osoba má nejakú mentálnu poruchu. Ak si teda niekde s troma priateľmi a nebadáš nič zvláštne, tak potom si ten blbec ty.
Pre mužov Z faktu, že existujú ženskí lekári a neexistujú mužskí, by sa dalo usúdiť aj to, že byť ženou je choré.
Kameňáky Chlapík u holiča sediac v kresle, osloví vedľa pracujúcu manikérku: Hej, krásavica, nepovečeriaš dnes so mnou? Vieš, tlmené svetlo, sviečky, tichá hudba, a ostatné sa uvidí... Nemôžem, som vydatá. No tak tomu svojmu povedz, že ideš s priateľkou do kina! Povedz mu to sám! Práve ťa holí!
Eroticko hanbaté Jediným dôvodom, prečo ženy prežili až do dnešnej doby, je to, že sa im v priebehu evolúcie podarilo zákerne prirásť k vagíne.
Eroticko hanbaté Od milenky k manželke sa človek vracia s ťažkým srdcom a ľahkými vajciami.
Chuck Norrisovinky Chuck Norris dokáže odniesť kreslo na ktorom sedí.
Pre ženy Príde chlap z fitness centra domov a hovorí žene: Všetky svaly ma bolia, ale to je dobre. Keď bolia, znamená to, že rastú. Žena ho kopne medzi nohy a vraví: Tak nech rastie!
Eroticko hanbaté Súložia spolu muž a žena. Muž je na vrchu a žena sa mu začne hrabať vo vlasoch. Muž sa jej pýta: Čo to robíš? Hľadám ti rohy, lebo to robíš ako diabol. O chvíľu si vymenia pozície a chlap sa začne hrabať vo vlasoch ženy. Tá sa ho pýta: Čo to robíš? Hľadám ti rohy, lebo si ťažká ako krava.
Eroticko hanbaté Vyšetruje Mara dcéru Marku, ktorá sa práve vrátila z rande: Marka! Kde si si roztrhala pančucháče? Ale, o tank som sa zadrela. - vysvetľuje dcéra. Preboha! O tank? O aký tank? No o ten, čo mal na výložkách...
Chuck Norrisovinky Chuck Norris nepoužíva internet. Pozná ho celý naspamäť.
Kameňáky „Bolí ma uško,“ sťažuje si dievča na lavičke v parku mladíkovi. Ten ju na ucho pobozká a pýta sa: „Ešte bolí?“ Dievča: „Ani trošku!“ Po chvíľke ju bolí za krkom. Mladík ju tam pobozká a pýta sa: „Ešte bolí?“ Dievča: „Už nie!“ Na vedľajšej lavičke sedí starší pán, nakloní sa k mladíkovi a pýta sa ho: „Prepáčte, liečite aj hemoroidy?“
Čierno morbídne Pesimista vidí tmu v tuneli. Optimista vidí svetlo na jeho konci. Rušňovodič vidí dvoch hlupákov na trati.
Lekári a sestričky Dvaja pacienti odkrivkajú na dve rôzne lekárske kliniky s rovnakou diagnózou. Obaja potrebujú náhradu bedrového kĺbu. Prvého pacienta za hodinu zröntgenujú a rezervujú na operáciu na ďalší týždeň. Druhý navštívi obvodného lekára, ktorý mu po troch hodinách čakania dá výmenný lístok k špecialistovi. Potom čaká osem týždňov na termín u špecialistu. Ten ho pošle na röntgen, ktorý je vyhodnotený o týždeň. O ďalší týždeň má prísť s výsledkami vyšetrení k špecialistovi, ktorý mu odporučí operáciu bedrového kĺbu, klinika ho však môže operovať až o pol roka. Ten prvý pacient je zlatý retriever. Druhý dôchodca.
Chuck Norrisovinky Chuck Norris porazil Rogera Federera v tenise. V jednom sete. Bez rakety.
Alkoholické Koľko musí východniar piť, aby mal v krvi 0,5 promile? Tri dni nič!