vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Chuck Norrisovinky Čo znamená skratka CIA? Chuck in action.
Čierno morbídne Pravda o moslimoch: Všetci sa čudujú, že moslimskí teroristi neváhajú a páchajú samovraždy. Nuž, tu sú dôvody: Žiadne pivo, žiadne party, žiadne bary, žiadna televízia, žiadny futbal, žiadny basketbal, žiadny hokej, žiadna zábava, žiadne bravčové mäso, žiadne párky, žiadne hamburgery, žiadne krevety, žiadne ustrice, dokonca ani žiadne mrazené rybie filé Miesto oblečenia handry, miesto klobúku uterák. Neustále skučanie suseda, ktorý je chorý a nieto doktorov. Neustále zavýjanie toho chlapa na veži zvanej minaret. Nesmieš sa oholiť. Tvoja žena sa nesmie holiť. Nesmieš sa osprchovať, aby si spláchol pach oslieho mäsa vareného na ťavom truse. Ženy chodia oblečene vo vreci a musia mať neustále závoj. Nevestu ti vyberie niekto iný, páchne ako tvoj osol, ale tvojho osla aspoň nebolieva hlava. No, a potom ti povedia, že po smrti bude omnoho lepšie... No nezabiješ sa ???
Alkoholické Zasneženým Sibírom sa ženú sane, ktoré prenasleduje svorka vlkov. V saniach sedia Američan, Nemec, Rus a Slovák. Rus zrazu chytí Amíka a so slovami "To máš za Hirošimu" ho vyhodí zo saní. Vlci ho zožerú, trocha sa zdržia, ale zachvíľu sú zase za saňami. Rus chytí Nemca, vraví "Dobre ti tak ty fašista" a vyšmarí ho tiež zo saní. Keď vlci znovu dobiehajú sane, Rus vytiahne kalašnikov a ratatatata všetkých vlkov postrieľa. Slovák sa ho pýta: "Prečo si to neurobil hneď?" Na to Rus vytiahne fľašku vodky, ponúkne mu a hovorí: "Pre štyroch málo a samému nechutí!"
Kameňáky Príde babka do spovedelnice a hovorí: "Kua, tu je ale tma..." Farár sa ozve: "Babka, ako to rozprávate?" "Jaj, ty čurák, ale som sa ťa ľakla!"
Chuck Norrisovinky Kto sa smeje naposledy, tomu povedal vtip Chuck Norris.
Kameňáky Ako sa máš? Zle. Prečo? Pijem staré víno, žeriem plesnivé syry a chodím na aute bez strechy.
Nezaraditeľné haluze Na Račianskom mýte sa zrazí päť áut. Jedno má značku MA, ďalšie NR, DS, GA a TT. A každý z tých šoférov si povie: V tej Bratislave jazdia samí debili.
Chuck Norrisovinky Chuck Norris vie zabiť človeka kopom z otočky. Cez telefón.
Blondínečky vypatlané Osemdesiat percent mozgu človeka tvorí kvapalina. Pri blondínkach brzdová.
Lekári a sestričky Psychiatri tvrdia, že každá štvrtá osoba má nejakú mentálnu poruchu. Ak si teda niekde s troma priateľmi a nebadáš nič zvláštne, tak potom si ten blbec ty.
Pre mužov Z faktu, že existujú ženskí lekári a neexistujú mužskí, by sa dalo usúdiť aj to, že byť ženou je choré.
Kameňáky Chlapík u holiča sediac v kresle, osloví vedľa pracujúcu manikérku: Hej, krásavica, nepovečeriaš dnes so mnou? Vieš, tlmené svetlo, sviečky, tichá hudba, a ostatné sa uvidí... Nemôžem, som vydatá. No tak tomu svojmu povedz, že ideš s priateľkou do kina! Povedz mu to sám! Práve ťa holí!
Eroticko hanbaté Jediným dôvodom, prečo ženy prežili až do dnešnej doby, je to, že sa im v priebehu evolúcie podarilo zákerne prirásť k vagíne.
Eroticko hanbaté Od milenky k manželke sa človek vracia s ťažkým srdcom a ľahkými vajciami.
Chuck Norrisovinky Chuck Norris dokáže odniesť kreslo na ktorom sedí.
Pre ženy Príde chlap z fitness centra domov a hovorí žene: Všetky svaly ma bolia, ale to je dobre. Keď bolia, znamená to, že rastú. Žena ho kopne medzi nohy a vraví: Tak nech rastie!
Eroticko hanbaté Súložia spolu muž a žena. Muž je na vrchu a žena sa mu začne hrabať vo vlasoch. Muž sa jej pýta: Čo to robíš? Hľadám ti rohy, lebo to robíš ako diabol. O chvíľu si vymenia pozície a chlap sa začne hrabať vo vlasoch ženy. Tá sa ho pýta: Čo to robíš? Hľadám ti rohy, lebo si ťažká ako krava.
Eroticko hanbaté Vyšetruje Mara dcéru Marku, ktorá sa práve vrátila z rande: Marka! Kde si si roztrhala pančucháče? Ale, o tank som sa zadrela. - vysvetľuje dcéra. Preboha! O tank? O aký tank? No o ten, čo mal na výložkách...
Chuck Norrisovinky Chuck Norris nepoužíva internet. Pozná ho celý naspamäť.
Kameňáky „Bolí ma uško,“ sťažuje si dievča na lavičke v parku mladíkovi. Ten ju na ucho pobozká a pýta sa: „Ešte bolí?“ Dievča: „Ani trošku!“ Po chvíľke ju bolí za krkom. Mladík ju tam pobozká a pýta sa: „Ešte bolí?“ Dievča: „Už nie!“ Na vedľajšej lavičke sedí starší pán, nakloní sa k mladíkovi a pýta sa ho: „Prepáčte, liečite aj hemoroidy?“