vtipy

... výber tých najlepších vtipov, čo vám zaručene usmejú tvár : )
Eroticko hanbaté Sedí kňaz v spovednici a počúva: „Otče, mám 80 rokov a už som 50 rokov ženatý. Celý život som jej bol verný – až do včera, keď som sa vyspal s 20-ročnými dvojčatami!“ „A kedy ste boli naposledy na spovedi, dedko?“ „Ja? Nikdy. Ja som žid!“ „Tak prečo mi to rozprávate?“ „Viete, ja sa s tým dnes každému chválim.“
Eroticko hanbaté Manžel leží vedľa manželky v posteli a potichu hovorí: Nechcela by si sa pomilovať, miláčik? A manželka na to: Nieee, dnes som strašne unavenááá. Manžel: Pokojne spi ďalej, drahá, ja telefonujem.
Alkoholické Dvaja Fíni sa rozprávajú: „Aké si mal leto?“ „Človeče, ani ti neviem, obidva dni som bol opitý!“
Lekári a sestričky Sestrička sa pred operáciou pýta lekára: „Dáme si rukavice?“ „Načo? Veď je teplo.“
Zvieratkoidné Okolo veľrybej samičky sa obšmieta veľrybí samec a šomre: „Celá kopa ekológov a zoológov, rôzne nadácie a ochrancovia zvierat vyvíjajú enormné úsilie na záchranu nášho druhu, ale teba, samozrejme, bolí hlava.“
Školsko vzdelávacie Štyria vysokoškoláci majú víkend pred skúškou, ale namiesto učenia idú na chatu piť. V pondelok nič nevedia, tak zavolajú profesorovi, že dostali defekt a nemôžu prísť na skúšky. Profesor im skúšky ochotne preloží na štvrtok. Dovtedy sa perfektne naučia a prídu. Profesor pošle každého do inej triedy a dá im dve otázky: prvá za 10 bodov je ľahká – týka sa učiva. Druhá za 90 bodov znie: Ktoré koleso malo defekt?
Eroticko hanbaté Sedí Čukča pred iglú a hlboko zadumaný medituje: - Polarnyj den načinajet sa... belyj muž na vertolete priletit... menja vodkoj napojit... ženu moju trachat budet... Ešte raz si hlboko vzdychne a dodá: - Nu... što zdelaješ... Expedícija
Eroticko hanbaté Krátky návod na sex: Zasunúť. Vytiahnuť. V prípade nevyhnutnosti zopakovať.
Eroticko hanbaté Iba Francúzi mohli pre svoj najpredávanejší automobil urobiť logo podobné na ženský pohlavný orgán
Eroticko hanbaté Dve spermie sa predbiehajú v úde. Jedna predbiehajúc druhú kričí: - Dieťatko bude rýchle! Druhá jej podrazí nohy a kričí: Dieťatko bude silné! Tu zozadu kričí tretia spermia: Bacha chlapci, veď sme v prezervatíve!! Ój, oj... zase s nami vydr**li! - kričia tie prvé dve a obrátia sa idú naspäť. Tretia sa však nevracia. Iba zakričí: Dieťatko bude inteligentné!
Eroticko hanbaté Rozprávajú sa dvaja dedovia: Aké je to milovať sa po osemdesiatke? Ako keby si chcel hrať biliard a namiesto tága by si mal lano.
Eroticko hanbaté Neplač, impotencia je síce nevyliečiteľná choroba, ale v mnohých prípadoch sa dá z nej úspešne vylízať.
Eroticko hanbaté mdž mdž ... som z teba - na dr ž
Kameňáky Kľaknem si k nej. Strkám do nej prst. Je vlhká. Beriem ho do ruky, vrazím ho do nej. Znova a znova. Všade je semeno! Lapám po dychu. Prvý riadok mrkvy mám zasiaty.
Eroticko hanbaté Najstaršia česká dochovaná hanbatá pesnička: Jsem ráda, jsem ráda prsa mi rostou, mandelinka chlupatí budu nevěstou.
Eroticko hanbaté Letí lietadlo a v batožinovom priestore v klietke vezú divého medveďa. Medveď však dostane počas dlhého letu strašný hlad, a tak od hladu rozbije klietku a utečie. Pribehne do pilotnej kabíny a tam vidí chlapa. Príde k nemu a zareve: Teba zožeriem. Lenže chlap mu vraví: Mňa nemôžeš zožrať. Ja som pilot a keď ma zješ tak nebude mať kto riadiť lietadlo. Spadneme a aj ty sa zabiješ. Medveď sa zamyslí a vie, že pilota nemôže zožrať. Ale nevadí, v kabíne vidí druhého chlapa a vraví: Teba zožeriem. Lenže chlap mu vraví: Mňa nemôžeš zožrať, ja som navigátor a ako jediný viem, kam máme letieť. Zožerieš ma, minie sa nám palivo, spadneme a aj ty sa zabiješ. Medveď sa strašne naštve a vybehne do uličky kde zbadá letušku. Teba ja zožeriem, zareve. Pokojne ma zožer - vraví letuška - ale potom tí dvaja pretiahnu miesto mňa teba.
Eroticko hanbaté Mladí si kúpia nové video. Púšťajú si večer filmy, keď príde do izby svokra: Čo to máte? Vysvetlili jej a ukázali, ako to funguje a za chvíľu išli spať. Svokra však narazila aj na porno a pozerá ho až do rána. Mladí vstanú a video ešte stále hrá: Mami, čo tu ešte robíte? Premýšľam deti moje, ako som premárnila celý svoj život!
Eroticko hanbaté Čo je to absolútna erekcia? Keď mužovi na žaludi vystúpia mozgové závity.
Eroticko hanbaté Traja kamaráti sa dohovárajú, ako dostať známu filmovú herečku do postele. Prvý, že by na ňu počkal autom a odviezol ju domov. Do takého auta ti ani nevlezie - vraví druhý. Ja by som na ňu počkal s helikoptérou, zaleteli by sme niekam na samotu a tam by som jej to spravil. Do helikoptéry ju manažér ani nepustí - kontruje tretí. To ja by som ju peši odprevadil domov, potom by som sa sám pozval na kávu a priamo by som je povedal, že sa s ňou chcem milovať. Ona by mi povedala, aby som je pobozkal prdel ... no a pri tej príležitosti by som jej to spravil.
Blondínečky vypatlané Vraví lekár blondínke: Teraz prosím otvorte ústočká ... ááá... ááá... Nie! Nekľakajte si!!