pre ženy

Erotické prádielko nevymeň baba za tielko

Šaty robia človeka - to je pravda odveká. Inak sa obliekame do práce, inak do divadla, inak na výlet či šport a inak na doma. V nejakom tom zvršku si večer líhame aj do postele. Podľa ročného obdobia alebo podľa toho ako chceme zaspávať - volíme nočný úbor.

Príjemné flanelové pyžamko? Tielko a trenky? Staré tričko ... alebo naholo? Ak však chceme jasne povedať, že dnešné zaspávanie bude iné ako len vypnutie nočnej lampy a otočenie sa chrbtom k partnerovi s vetou "Dobrú noc miláčik" - tak voľte dámy zvodné prádielko.

Erotické prádielko? Určite áno! Pretože drvivá väčšina mužov pri pohľade na takto oblečenú ženu zabudne na únavu a spánok. Nie je predsa nič krajšie ako si pomaličky "rozbaľovať" nacupitaný darček v podobe svojej partnerky. V rámci predohry dávať dolu opatrne jednotlivé kusy, alebo ich len trošku poodtiahnuť. Kochať sa zvýraznenými lákavými partiami hebkého voňavého tela. Potešiť si oči na prsiach šibalsky ukrytých v jemnej čipke, hladkať zadoček cez priesvitnú látku, hrať sa so šnúrkami na korzete, alebo hladiť nôžky v samodržiacich pančuchách. Alebo ak ešte horúca a vlhká výjde zo sprchy zabalená v hodvábnom župane. Možnostiam sa medze nekladú, stačí len trošku fantázie a večer sa skončí oveľa príjemnejšie.

Aj keď som už bohužial započul aj také hlasy, že nie všetky dámy si radi obliekajú takéto prádielko a berú ho ako nutné zlo a nie všetci páni ho vedia oceniť. Verím, že takých barbarov je minimum. Pretože všetky ženy sú sto krát krajšie vo zvodnom erotickom prádle.

Odporúčam preto: Beate Uhse alebo Saxanu


Autor: Myshoun, 10.11.2010
Foto: tradetang.com