blogy

Prečo sú niektoré fotky insta babeniek spoľahlivou zábavou?

Krásne ženy mám doslova v pracovnej náplni (... áno, teraz je tá správna chvíľa na závisť). Modelky, herečky, bábiky zo sociálnych sietí. A fešandy v snahe silou mocou zaujať vypúšťajú do online priestoru často fotky, ktoré by tam hádam ani nemuseli byť.

Naháňať followerov, lajky a obdivné komentáre je nepísaným športovým pretekaním sa mladých žien napr. na Instagrame, ktoré dúfajú, že ich to kráľovsky uživí do vysokého dôchodku a zástupy fanúšikov budú híkať nad ich krásou a pôvabom. Určite tisíce investorov a reklamných partnerov čakajú na chvíľu, aby samoľúbu princeznú zahrnuli platenými produktovými kampaňami. Áno, niektorým sa to skutočne podarí, ale zvyšného 99,9 percenta to časom aj tak vzdá, a urobí svojmu hyperhydrofashion krémiku reklamu tak či tak ... pre tých pár stoviek priaznivcov, a zadarmo.

Jaj, či si mi len krásna
Neviem či šablónovito vymaľované obočie, o tri čísla väčšie nalepené umelé mihalnice a napichaná papuľka majú blízko ku kráse, ale povedzme, že pre pár pupkatých sugar dadies a steroidových chlapcov áno. Im sú srdcu najbližšie. O to vzácnejšie sú prirodzené baby bez chirurgických zákrokov a natrénovaného výrazu „zvodnej“ tváre.Budem konkrétny

Selfie - cvaknúť sa v kúpeľni je fajn, plavky, župan, sexi bielizeň ... a mať za sebou otvorenú toaletu kompletne zabije celkový umelecký dojem. (Horší prešľap je, ak na mise ešte niekto zabudnuto sedí)

Speváčka - na pozadí hudba a pipinka sa trafia do textu, gúľa očami, špúli papuľku ... bez zvuku má človek dojem, že sa jej práve oddelila ľavá a pravá hemisféra, a medzi nimi nastalo temné izolačné vákuum.

Inak to nejde – väčšina babeniek má krajší iba jeden profil tváre, resp. vypilovaný svoj top uhol, pri ktorom vznikajú takmer všetky fotky hodné vytesania do mramoru pre budúce generácie.

 

Tank je viac uprataný - fotenie sa pred zrkadlom v spálni, cica nalíčená a patrične nahodená v tenkých bikinách, ale za ňou na posteli totálny bordel. Niečo v tom štýle, ako keď sa po šichte vráti partia montérov a vyzlečie sa krížom krážom.

Bonus: Tu sa šialene kombinuje text a foto. Optimálne v pomere natlačené prsia v podprsenke, alebo vytrčený zadok - a k tomu krásavica zabije prudký motivačný výrok (len nie pls svoj) alebo komentár osobnosti. Ale nechcem byť neprajným, lebo „iba Boh ich môže súdiť“.

 


Odporúčané články:

Prečo radšej fotiť jedlo ako modelky?
Blbé kecy modeliek: Milé, krásne, ale hlášky majú na zabitie!
Starter pack – stará dievka: ... lebo som ešte nenašla toho pravého?!

Autor: Myshoun, 26.1.2020
Foto: pixabay.com/ ijmaki