zábava

Team Up: Ideálna skupinová zábava na prečistenie hlavy

Vyraziť si počas predvianočného stresu na tri hodiny na taký malý suchozemský Boyard bol veľmi dobrý nápad. Lokalita sa síce nenachádza pri západnom pobreží Francúzska, ale na bratislavských Zlatých pieskoch. Či už s vhodnou partiou kamarátov alebo kolegov sa ideálne odstresujete a zabavíte. A presne o to tu ide. Okrem svalov navyše precvičíte aj hlavu.

 

V skupine tri ženy a jeden chlap sme chceli preskúmať dvadsať pripravených miestností zameraných na silu, vedomosti, logiku či schopnosť vedieť spolupracovať. Nešlo nám o trhanie rekordov, chceli sme vypnúť od starostí a vypustiť paru. Podarilo sa, lebo počas hry sme zažili veľa situácii, kedy sme boli od smiechu zlomení v pase. Pre malú predstavu priestorov a disciplín prikladám pár fotiek. Tie najlepšie momenty však ostávajú vo fotoarchíve a v pamäti.

 

 

Začínate prezlečením sa do športového oblečenia a krátkou inštruktážou od personálu, čo robiť, čo radšej nerobiť a čo určite nerobiť vôbec. Hoci sa nám prvú miestnosť (stolnotenisové rakety) nepodarilo hneď prekonať, s o to väčším zápalom sme išli plniť tie ďalšie. Každá miestnosť „sadne“ niekomu lepšie ako inému. Po asi hodine a pol sme zamierili k dobre zásobenému baru nabrať sily do ďalšieho zápolenia. Občas sa miniete na chodbe s iným herným tímom, ale to len dodá na zdravej súťaživosti.

 

 

Hodina hry je veľmi málo, dve sú tak s odretými ušami, ale aby ste si to skutočne užili, tak vrelo odporúčam celú trojhodinovku. Neváhajte, nájdite si svoj „dream team“ a vyrazte sa zabaviť.


Viac info nájdete na oficiálnej stránke tejto príjemnej skupinovej zábavy Team Up!

 

 

Odporúčané články:

Zábava aj adrenalín v únikovej miestnosti - Vo štvorici po opici

Dojmy zo streleckého kurzu: Radšej raz vystreliť, ako sto krát o tom počuť

Zo zábavného parku Permonium nebudete chcieť ani odísť

Autor: Myshoun, 26.12.2018