blogy

Adam.sk mení redakciu: Lúčime sa a ďakujeme

Po takom dlhom čase na jednom internetovom projekte sa patrí rozlúčiť s čitateľmi a vysvetliť situáciou. Stručne, jasne a s nadhľadom.

 

V živote každého webeditora sa najťažšie píšu dva články. Prvý a posledný. V oboch prípadoch pripadla táto úloha na mňa. Pred takmer jedenástimi rokmi, keď som pripravoval tento pánsky lifestylový server, som vedel, že raz príde aj rozlúčka.

Čo sa stalo? Od 1.8.2018 prešiel Adam.sk z vydavateľstva Ringier Axel Springer Slovakia, a.s. do portfólia News and Media Holding a.s. Od 13.12.2018 ale stránka obsahovo funguje už bez svojej zakladajúcej redakcie. Tá ostáva pod portálom www.cas.sk. Za sebou tak necháva tisíce autorských článkov, tisíce fotiek a stovky videí. Verím, že aj státisíce čitateľov, ktorí sa s nami zabavili, poučili a hlavne zrelaxovali. Bola to skvelá a zaujímavá jazda, a neľutujem ani jednu hodinu nadčasov. A tých nebolo málo.

Moje obrovské poďakovanie patrí hlavne ľuďom, ktorí sa doteraz najvýraznejšie podpísali pod obsah Adama – majstri klávesnice: Roman Gombarček, Saška Krajčírová a Katka Jančovičová. Kúzelníkom spoza fotoobjektívu bol skvelý Dušan Křístek (Adam Girl, Adam Fitness) a talentovaná vizážistka Viki Kovácsová. Nemôžem zabudnúť ani na osadenstvo Úchylnej poradne – Dr. Zviera, Sextričku, sestričku Evičku a sestričku Kočičku, ktorí roky ochotne odpovedali aj na tie najpikantnejšie otázky. Veľká vďaka patrí aj mojim šikovným „kávovým opičkám“ (ony vedia za čo). Svojim kúskom prispeli aj niektorí čitatelia, spomedzi ktorých bol najaktívnejší Andy Sebastián Morávek. Verte tomu, že bez všetkých týchto ľudí by to nemalo tú správnu šťavu.

Chcem poďakovať aj všetkým našim čitateľov a čitateľkám za dlhoročnú priazeň, ktorá nás všetkých motivovala a poháňala vpred.


Michal Seko
zakladajúci editor Adam.sk

 

Autor: Myshoun, 25.12.2018