18+

Návod na striptíz, pri ktorom vystrekne aj mozog z hlavy!

Tento článok dávam do placu ako inšpiráciu na nejeden nezabudnuteľný večer. Návod sa týka hlavne pre dámy, aby v rámci predohry dostatočne a niekedy až na pokraj zbláznenia potešili svojho partnera alebo ... partnerku :)

Princíp je veľmi jednoduchý, stačí ako si partnera ktorému chcete spraviť radosť, posadíte na stoličku na miesto, kde je okolo stoličky aspoň 1,5 metra miesta z každej strany. Stlmíte svetlo, pustíte hudbu podľa vlastného výberu (odporúčam najskôr niečo svižné a po cca 2 pesničkách niečo pomalšie) .... a vo zvodnom prádielku začnete pred a okolo partnera robiť pomaličky striptíz.
Háčik je v tom, že on/ona sa vás nesmie po celú dobu vôbec dotýkať!!!, ale vy áno a hocikde (a to treba náležite využiť). Pre istotu to môže byť aj šatka okolo zápästia s rukami za chrbtom, aby tie ruky naozaj nevystrelili hore za vami. Po pár minútach predvádzania svojho tela, robenia zmyselných póz, erotizujúcich dotykov (ucho, krk, bradavky, ....) bude partner/-ka nabitý/-á vášňou a divoký večer môže začať.

Drobné vylepšenia striptízu:
- zlízavanie šľahačky z partnerovho/kynho tela
- natieranie sa olejčekom pri striptíze
- hra s erotickými pomôckami
- ostriekanie sa (ho/ju) šampusom

... možností je veľa a aspoň takýmto malým spestrením si môžete okoreniť večer vo dvojici.

Autor: Myshoun, 12.12.2010
Foto: tijuana.fr