pre mužov

Adrenalín pre všetkých: Tandemový zoskok padákom

Tandemový zoskok padákom sa skáče z výšky 4000 metrov nad zemou. Ide o bezpečný adrenalínový šport, kedy je záujemca o zoskok pripevnený popruhmi k svojmu tandemovému pilotovi, ktorý má špeciálne upravený padák, ktorý unesie aj dvoch ľudí.

Tandemový zoskok padákom je najjednoduchšou cestou, ako si splniť sen o adrenalínovom zážitku. Tandemový zoskok padákom je bezpečný adrenalínový šport. Tandemový pilot je certifikovaným inštruktorom, ktorý má dostatočné skúsenosti na to, aby Vám d al potrebnú inštruktáž a neskôr aj s Vami zoskočil z lietadla. Špeciálny padákový komplet je zložený z hlavného a záložného padáku. Obsahuje tiež aj ochranné zariadenie, ktoré monitoruje rýchlosť klesania a aktuálnu výšku a v prípade potreby otvorí záložný padák.

Pred tandemovým zoskokom nie je povinné lekárske ošetrenie, ale treba si dobre zvážiť svoje zdravotné a fyzické možnosti. Pred odletom sa oblečiete do špeciálnej kombinézy, dostanete tiež ochranné okuliare a kuklu. Potom už len nastúpite do lietadla z ktorého vo vhodnej výške spolu s tandemovým pilotom zoskočíte. Tak ak túžite tiež po takomto zážitku, neváhajte a vyskúšajte www.volnypad.sk.


Autor: PR článok, 14.4.2013
Foto: volnypad.sk