pre mužov

Deväť „ženských slov hádky“ a ich pravý význam!

Teraz opäť nazrieme pod pokrievku ženského sveta. Každý chlap už na svoje koži zažil hádku so ženou. Pri čítaní týchto riadkov sa mu určite vybaví v myslí, že toto už predsa z jej úst počul. Teraz to vie aj konečne rozšifrovať.

 

1. FAJN: Toto je slovo, ktoré ženy používajú na ukončenie hádky, keď majú pravdu a muž má držať hubu.

2. 5 MINÚT: Ak sa žena oblieka, znamená to hodinu. Päť minút je len vtedy päť minút, keď má muž ešte päť minút na futbal, prv než musí pomôcť v domácnosti.

3. NIČ: Toto je ticho pred búrkou. To znamená „niečo“ a muž má byť v strehu. Hádky začínajúce ničím obyčajne končia s fajn.

4. POKRAČUJ: Toto je výzva, nie povolenie. Nech to muži nerobia!

5. HLASNÝ VZDYCH: Toto vlastne nie je slovo, ale neverbálne vyjadrenie, často mužmi zle pochopené. Hlasný vzdych znamená, že si myslí, že muž je idiot a uvažuje, prečo mrhá svoj čas hádkou s ním. (Pozri č. 3)

6. TO JE V PORIADKU: Jeden z najnebezpečnejších prehlásení ženy mužovi. Znamená, že chce dlho a urputne uvažovať ako a kedy zaplatí muž za svoju chybu.

7. VĎAKA: Žena ďakuje mužovi, ten sa nemá pýtať alebo „omdlieť“. Stačí: "Nemáš za čo."

8. ČO UŽ: Ženský spôsob vyjadrenia: JE**M ŤA!!!

9. NETRÁP SA, ZVLÁDNEM TO: Ďalší nebezpečný výrok, znamená, že žena niečo povedala mužovi viackrát, ale teraz to robí sama. Výsledok bude, že sa muž spýta: "Stalo sa niečo?" Ženina odpoveď - pozri č. 3


PS:1: Pošli mužom ako varovanie.
PS:2: Pošli ženám nech sa zasmejú, LEBO VEDIA, ŽE TO JE PRAVDA.


Article in English: Nine “women’s argue words” and their inwardness!

Autor: mail, 5.6.2011
Foto: jolynn1040.com