pre ženy

Recenzia CD: Christina Aquilera - Back To Basics

Raz jemná, potom divoká, opäť maznavo sladká a zrazu nespútaná hlasová smrsť - to je popová megahviezda Christina Aguilera. A zaslúžene.

Vyšlo: 14.8. 2006
CD: 2 CD, spolu 22 skladieb
Odporúčaný link: www.christinaaguilera.com


* Intro (Back To Basics) * Makes Me Wanna Pray * Back In The Day * Ain’t No Other Man * Understand * Slow Down Baby * Oh Mother * F.U.S.S. * On Our Way * Without You * Still Dirrty * Here To Stay * Thank You (Dedication To Fans…) * Enter The Circus * Welcome * Candyman * Nasty Naughty Boy * I Got Trouble * Hurt * Mercy On Me * Save Me From Myself * The Right Man *

Po albumoch Christina Aguilera, Mi Reflejo a Stripped vychádza jej dlhoočakávaný album Back To Basics. Z albumu cítiť inšpiráciu 20. a 30. rokov americkej hudby. Christinine vzory Billie Holiday a Ella Fitzgerald by na jej prejav určite nepovedali jedno krivé slovo. Všetko je naaranžované v modernom duchu, kde sporadicky zaznie mix a rap. Zaujímavá zmes ktorej jasne nekompromisne dominuje Christinin hlas. Už prvý singel Ain’t No Other Man z albumu dal najavo v akom duchu to celé bude. Príjemné retro, skvelý spev, moderný style.  

Priaznivci popu, pop rocku a R&B hudby by si rozhodne nemali nechať tento album ujsť. Nasaďte si kvalitné sluchátka, zapálte cigaru pre tu správnu atmosféru a nalejte kvalitný Beefeater gin s ľadom či rum Captain Morgan. Zatvorte oči a nechajte si Christinu prechádzať z ucha do ucha.

 

VIDEO: CandymanVIDEO: Oh mother


Autor: Myshoun, 20.11.2010
Foto: christinaaguilera.com