pre mužov

Šokujúca teória o zlom mužíčkovi!

Hoci je to zatiaľ iba nepotvrdená teória,  jedno je isté, platí iba na mužov. Začína sa plniť pri ich konci. Áno, tesne po smrti. Keď zomrie muž, nejde do neba, pekla, či nebodaj očistca. Ide do rúk malého zlého mužíčka.

Čo hovorí táto teória?
Muž sa po svojej fyzickej smrti dostane do zvukotesnej miestnosti v rozmere 4 x 4 metre. Je nahý a za ruky zavesený pár centimetrov od zeme v strede miestnosti. V tom k nemu príde malý zlý mužíček, ktorý mu vysvetlí, že za každý zmeškaný alebo odmietnutý sex so ženou z jeho strany si zaslúži tvrdý trest!

Následne dotyčného muža strašne zbije! Nie iba raz, ale zvlášť raz za každý takýto neuskutočnený sex! Poláme mužovi rebrá, vybije mu zuby, doláme sánku, prekopne stehenné kosti, prelomí kolená na druhú stranu... Do rána sa mužovi zahoja všetky telesné zranenia, ostáva iba krutá bolesť. Na obed sa malý zlý mužíček objaví opäť a peklo bitkou pokračuje...

Ja viem, že je to iba teória, alebo povedzme aj povera, ale čo keď je to pravda? Preto chlapi, nevynechajte žiadny sex, ktorý sa vám s manželkou  / partnerkou ponúka. Malý zlý mužíček totiž čaká!

Autor: Myshoun, 19.5.2011
Foto: reflexstock.com